COMPACT (CM27R165C)
408.04 azn
Rampage
27"
FHD
165Hz
VA
Stokda yoxdur
Rampage COMPACT (CM27R165C)
Stokda yoxdur
COMPACT (CM27R165C)
Haqqında
Rampage COMPACT CM27R165C 27 düymlük ekranı və 1500R qövsvari (curved) quruluşu ilə sizi oyunun mərkəzinə çəkir. 165Hz yenilənmə tezliyi və 1ms reaksiya müddəti sayəsində sürətli oyunlarda (FPS, Yarış və s.) rəqiblərinizdən bir addım öndə olacaqsınız. VA paneli dərin qara rənglər və yüksək kontrast təmin edərək, vizual detalları daha qabarıq göstərir. İncə çərçivəli dizaynı isə həm estetik görünür, həm də çoxlu monitor quraşdırmaları üçün uyğundur.
27"
Ölçü
FHD
Görüntü imkanı
165Hz
Tezlik
VA
Panel
Ətraflı
FeatureDetails
BrandRampage
ModelCOMPACT CM27R165C
Screen Size27 inch
ResolutionFull HD (1920 x 1080)
Panel TypeVA
Curvature1500R
Refresh Rate165 Hz
Response Time1 ms (MPRT)
Brightness250 - 300 cd/m²
Contrast Ratio3000:1
Interfaces1 x HDMI, 1 x DisplayPort (DP), 1 x Audio Out
Adaptive SyncFreeSync / G-Sync Compatible Support
VESA MountSupported (75 x 75 mm)
408.04 azn
Rampage
27"
165Hz
22", FHD, 100Hz
Monitorlar
Satış qiyməti 180.41 azn
32", FHD, Audio
Monitorlar
Satış qiyməti 418.24 azn
19", HD, 60Hz
43", FHD, Audio
24", FHD, 75Hz
32", 2K, 165Hz
43", 4K, IPS
65", 4K, 60Hz