65E635SUS
1207.12 azn
Tesla
65"
4K
60Hz
VA
Audio
Tesla 65E635SUS
65E635SUS
Haqqında
TV TESLA 65E635SUS 65"
65"
Ölçü
4K
Görüntü imkanı
60Hz
Tezlik
VA
Panel
Audio
Ətraflı
Screen Size65” (165cm)
Display Type10 bit VA
Screen Resolution3840x2160
Tuner TypeDVB-T/T2/C/S/S2
Codec H264, H265
Smart OS Android TV 11
RAM/Storage 2 GB / 8 GB
CPU ARM cortex - quad core A53 @ 1500MHz
GPUG52MC1
Native Refresh Rate60Hz
Brightness (cd/m2)350
 Dynamic Contrast 5000:1
Viewing Angle (H/V) 170°/170°
Response Time 8 ms
Audio Power2X12W box speakers
LANYES
WIFI Built InYES, 2.4Ghz/5Ghz
BluetoothYes (Headphones, Speakers support, gamepad)
Power Consumption160W (MAX)
Standby Power <0.5w
Product Size (WxHxD) w/ stand1445x872x250 mm
Product Size  (WxHxD) w/o stand1445x830x78 mm
Package Size (WxHxD)1610x923x147 mm
Product Net Weight With Stand16.7 kg
VESA200x200 mm
1207.12 azn
Tesla
65"
60Hz
Sürətli Sifariş
1207.12 x 1
Toplam
22", FHD, TN
Monitorlar
Satış qiyməti 372.34 azn
43", FHD, Audio
Monitorlar
Satış qiyməti 374.04 349.00 azn
24", FHD, IPS
32", FHD, Audio
55", 4K, Audio
19", HD, 60Hz
22", FHD, 75Hz
32", 2K, 165Hz