2E-43A07B
374.04
349.00 azn
2E
43"
FHD
Audio
60Hz
VA
2E 2E-43A07B
-7 % Endirim
2E-43A07B
Haqqında
43"
Ölçü
FHD
Görüntü imkanı
Audio
60Hz
Tezlik
VA
Panel
Ətraflı
FeatureDetails
Brand2E
Model43A07B
Screen Size43 inch (109 cm)
ResolutionFull HD (1920 x 1080)
Panel TypeD-LED (Direct LED)
Refresh Rate60 Hz
Brightness250 cd/m²
Contrast Ratio3000:1
Operating SystemAndroid 11.0
Memory1GB RAM / 8GB Flash Storage
Ports3 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ45 (LAN), 1 x AV, 1 x Earphone, 1 x Optical
TunerAnalog + Digital (DVB-T2/C/S2)
Wi-FiYes (Built-in)
Sound Power2 x 10W Stereo
VESA Mount200 x 200 mm
ColorBlack
374.04
349.00 azn
2E
43"
60Hz
Sürətli Sifariş
374.04 x 1
Toplam
24", FHD, IPS
Monitorlar
Satış qiyməti 266.93 azn
22", FHD, 75Hz
Monitorlar
Satış qiyməti 221.02 azn
24", FHD, 100Hz
19", HD, 60Hz
32", FHD, Audio
43", 4K, IPS
43", FHD, Audio
32", FHD, Audio