UAC-T112-F28-W
42.50 azn
Uniview
IP67
Analoq
2 MP
LED
20 m
Sabit
2.8mm
Plastik
Indoor
Stokda yoxdur
Uniview UAC-T112-F28-W
Stokda yoxdur
UAC-T112-F28-W
Haqqında
UAC-T112-F28-W 2MP 2.8MM IR 20M ColourHunter HD Fixed Turret TVI Kamera UNV
IP67
Qoruma
Analoq
Növ
2 MP
Meqapixel
LED
İşıqlandırma
20 m
İşıqlandırma məsafəsi
Sabit
Obyektiv
2.8mm
Fokus
Plastik
Material
Indoor
İş mühiti
Ətraflı
ModelUAC-T112-F28-WUAC-T112-F40-W
Sensor
Pixel2MP
Size1/3"
Minimum illumination0.02lux(F1.6, AGC ON)
0 lux (white light on)
Lens
Lens2.8mm4.0mm
Lens mountM12
Angle of viewH: 100.9°  V: 56.5°  D: 121.8°H: 82.5°  V: 42.1°  D: 98.6°
Illuminator
IlluminatorOne white-light illuminator
Illumination distance20m
Lifetime≥60,000 hours
Video
Resolution1080P: 1920(H)×1080(V)
720P: 1280(H) ×720(V)
Frame rateTVI/AHD/CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps; 720P@30fps, 720P@25fps
CVBS: PAL, NTSC
Shutter timePAL: 1/25s-1/50000s
NTSC: 1/30s–1/50000s
Image
Exposure mode4 modes: Global (default), BLC, HLC, DWDR
Day/Night24/7 color images
Digital noise reduction2D/3D
White balanceTwo modes: Auto (default), Manual
WDRDWDR
FlipSupports 180° horizontal flip, 180° vertical flip
Interface
Power5.5mm power interface
Video outputBNC, supports TVI/AHD/CVI/CVBS
Operating environment
Temperature-30℃ to 60℃(-22℉ to 140℉)
Humidity≤95% (RH, non-condensing)
Surge protection4KV
Ingress protectionIP67
General
PowerDC 12V(±25%), with reverse polarity protection and surge protection, Max 2.4W
MountSurface mount (default), optional backbox, wall mount bracket
DimensionsΦ118mm*96mm (diameter*height)
MaterialPlastic
Weight205g(0.452lb)
CertificationCB, CE, FCC
42.50 azn
Uniview
2.8mm