UAC-B112-AF40-W
39.10 azn
Uniview
Outdoor
Analoq
2 MP
LED
20 m
Sabit
4mm
Mic
IP67
Plastik
Stokda yoxdur
Uniview UAC-B112-AF40-W
Stokda yoxdur
UAC-B112-AF40-W
Haqqında
HDTVI UNV UAC-B112-AF40-W (2MP ColourHunter)
Outdoor
İş mühiti
Analoq
Növ
2 MP
Meqapixel
LED
İşıqlandırma
20 m
İşıqlandırma məsafəsi
Sabit
Obyektiv
4mm
Fokus
Mic
Mikrofon
IP67
Qoruma
Plastik
Material
Ətraflı
ModelUAC-B112-AF40-W
Sensor
Pixel2MP
Size1/3"
Minimum illumination0.01 lux (F1.6, AGC ON)
0 lux (white light on)
Lens
Lens4.0mm
Lens mountM12
Angle of viewH: 82.5°  V: 42.1°  D: 98.6°
Illuminator
IlluminatorOne white-light illuminator
Illumination distance20m
Lifetime≥60,000 hours
Video
Resolution1080P: 1920(H)×1080(V)
720P: 1280(H) ×720(V)
Frame rateTVI/AHD/CVI: 1080P@25fps (default), 1080P@30fps, 720P@25fps, 720P@30fps
CVBS: PAL, NTSC
Shutter timePAL: 1/25s-1/50000s
NTSC: 1/30s–1/50000s
Image
Exposure modeFour modes: Global (default), BLC, HLC, DWDR
Day/Night24/7 color images
Digital noise reduction2D/3D
White balanceTwo modes: Auto (default), Manual
WDRDWDR
FlipSupports 180° horizontal flip, 180° vertical flip
DefogN/A
Audio
Microphone Built-in Mic
Camera audio TVI: 1080P@25fps, 1080P@30fps
CVI: 1080P@25fps, 1080P@30fps
Interface
Power5.5mm power interface
Video outputBNC, supports TVI/AHD/CVI/CVBS
Operating environment
Temperature-30℃ to 60℃(-22℉ to 140℉)
Humidity≤95% (RH, non-condensing)
Surge protection4KV
General
PowerDC 12V(±25%), with reverse polarity protection, Max 2.3W
MountSurface mount (default), optional backbox, pole mount bracket
Dimensions142mm*63mm*65mm (L*W*H)
MaterialGraphene+Plastic
Weight146g(0.32lb)
OSD menu language11 Languages
Certification
EMCCE-EMC (EN 55032,EN 61000-3-3,EN IEC 61000-3-2,EN 55035)
FCC (FCC 47 CFR part15 B)
SafetyCE-LVD (EN 62368-1)
ProtectionIP67 (IEC 60529)
39.10 azn
Uniview
4mm