UAC-B112-AF28-DL
36.50 azn
Uniview
Outdoor
Analoq
2 MP
LED
20 m
Mic
Sabit
2.8mm
IP67
Plastik
Stokda yoxdur
Uniview UAC-B112-AF28-DL
Stokda yoxdur
UAC-B112-AF28-DL
Haqqında
HDTVI CAM UNV UAC-B112-AF28-DL 2MP ColorHunter Fixed Dual-light Bullet Analog Camera
Outdoor
İş mühiti
Analoq
Növ
2 MP
Meqapixel
LED
İşıqlandırma
20 m
İşıqlandırma məsafəsi
Mic
Mikrofon
Sabit
Obyektiv
2.8mm
Fokus
IP67
Qoruma
Plastik
Material
Ətraflı
 UAC-B112-AF28-DL
Sensor
Pixel2 MP
Sensor Size1/3.0" CMOS
Min. Illumination0.01 lux (F2.0, AGC ON)
0 lux (Illuminator ON)
Lens
Focus2.8 mm
Lens MountM12
Angle of View (H)91.5°
Angle of View (V)51.2°
Angle of View (D)106.3°
Illuminator
Illuminator NumberTwo IR illuminators; One white-light illuminator
Illumination DistanceIR: 20m (65.6 ft)
White light: 20m (65.6 ft)
Lifetime≥ 60000 hours
Video
Resolution1080P: 1920(H)×1080(V)
720P: 1280(H) ×720(V)
Frame RateTVI: 1080P@25fps (default), 1080P@30fps; 720P@25fps, 720P@30fps
AHD: 1080P@25fps, 1080P@30fps; 720P@25fps, 720P@30fps
CVI: 1080P@25fps, 1080P@30fps; 720P@25fps, 720P@30fps
CVBS: PAL, NTSC
Shutter TimePAL: 1/25 s-1/50000 s, NTSC: 1/30 s-1/50000 s
Image
Exposure ModeFour modes: Global (default), BLC, HLC, DWDR
Day/NightThree modes: Auto (default), Day, Night
Digital Noise Reduction2D/3D
White BalanceTwo modes: Auto (default), Manual
WDRDWDR
Light ModeDual light (default) , Infared, White light
FlipSupports 180°horizontal flip, 180°vertical flip
Digital DefogN/A
Audio
Built-in MicSupport
Camera AudioTVI: 1080P@25fps, 1080P@30fps
CVI: 1080P@25fps, 1080P@30fps
Interface
Power Interface5.5 mm Power Interface
Video OutputBNC, supports TVI/AHD/CVI/CVBS
Operating Environment
Temperature-30 ℃ to 60 ℃ (-22 ℉ to 140 ℉)
Humidity≤ 95% RH (non-condensing)
Surge Protection4 KV for power, 4 KV for video output interfaces
General
PowerDC 12 V ± 25%
Power ConsumptionMAX 2.8W
MountCorner Mount, Pole Mount
Dimensions140mm*61mm*65mm (L*W*H)
MaterialPlastic
Weight142g (0.31lb)
Certification
EMCCE-EMC (EN 55032, EN 61000-3-3, EN IEC 61000-3-2, EN 55035), FCC (FCC 47 CFR part15 B)
SafetyCE-LVD (EN 62368-1)
ProtectionIP67 (IEC 60529)
36.50 azn
Uniview
2.8mm