DK2000-24T
227.82 azn
Dptek
24 Port
1000mb/s
Stokda yoxdur
Dptek DK2000-24T
Stokda yoxdur
DK2000-24T
Haqqında
DPTEK DK2000-24T 24 Ports Gigabit Network Switch
24 Port
Ətraflı
RJ45 Port24*10/100/1000Base-T (Avtomatik MDI/MDIX)
AC Giriş100V-240V 50HZ
DC çıxışı12V 2A (Xarici güc adapteri)
Bant genişliyi20G tam dupleks
StandartIEEE802.3u,IEEE 802.3x
227.82 azn
Dptek
8 Port, 100mb/s
Switchlər
Satış qiyməti 25.50 azn
5 Port, PoE+, 120 W
Switchlər
Satış qiyməti 132.61 azn
120 W, 8 Port, PoE
24 Port, Smart, PoE
Managed, 48 Port, 1000mb/s
200 W, 16 Port, PoE+
120 W, 8 Port, PoE