DK2000-1105G
28.90 azn
Dptek
5 Port
1000mb/s
Stokda yoxdur
Dptek DK2000-1105G
Stokda yoxdur
DK2000-1105G
Haqqında
DPTEK DK2000-1105G 5 Ports Gigabit Network Switch
5 Port
Ətraflı
RJ45 Port5*10/100/1000Base-T (Avtomatik MDI/MDIX)
AC Giriş100V-240V 50HZ
DC çıxışı5V 1A (Xarici güc adapteri)
Bant genişliyi10G tam dupleks
StandartIEEE802.3u,IEEE 802.3x
28.90 azn
Dptek
60 W, 8 Port, PoE
Switchlər
Satış qiyməti 149.61 azn
200 W, 100mb/s, PoE
Switchlər
Satış qiyməti 187.02 azn
5 Port, PoE+, 120 W
24 Port, Managed, 1000mb/s
8 Port, Managed, 1000mb/s
5 Port, PoE+, 120 W
24 Port, PoE+, 300 W