DK2000-108G
44.07 azn
Dptek
8 Port
1000mb/s
Stokda yoxdur
Dptek DK2000-108G
Stokda yoxdur
DK2000-108G
Haqqında
DPTEK DK2000-108G 8 PORT GIGABIT SWITCH
8 Port
Port sayı
1000mb/s
Port sürəti
Ətraflı
RJ45 Port8*10/100/1000Base-T (Avtomatik MDI/MDIX)
AC Giriş100V-240V 50HZ
DC çıxışı5V 1A (Xarici güc adapteri)
Bant genişliyi16G tam dupleks
Məlumat Pin12 36 45 78
Məsafə100 Metr
MAC Ünvanı2K
StandartIEEE802.3u,IEEE 802.3x
44.07 azn
Dptek
5 Port, PoE+, 120 W
Switchlər
Satış qiyməti 132.61 azn
48 Port, Managed, PoE+
Switchlər
Satış qiyməti 2302.03 azn
16 Port, 1000mb/s
5 Port, 100mb/s, PoE
48 Port, Managed, PoE+
8 Port, PoE, 120 W
100mb/s, PoE, 200 W
60 W, 5 Port, PoE