PFS3226-24ET-240
544.05 azn
Dahua
24 Port
Managed
PoE
250 W
100mb/s
Stokda yoxdur
Dahua PFS3226-24ET-240
Stokda yoxdur
PFS3226-24ET-240
Haqqında
Dahua PFS3226-24ET-240 24 Port PoE L2 Managed Switch; PoE - 240W
24 Port
Port sayı
Managed
Tip
PoE
250 W
PoE gücü
100mb/s
Port sürəti
Ətraflı
Performance
LayerLayer 2
ManagedNo
Switching Capacity8.8 Gbps
Packet Forwarding Rate6.5472 Mpps
Packet Buffer Memory4 Mbit
MAC Table Size8K
Standards ComplianceIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Hardware Feature
Standard Power SupplyYes
PoEYes
Ethernet Port24
Optical Port2
Ethernet Port Rate100 Mbps
Optical Port Rate1 Gbps
Number of Bussiness Card SlotsPort 1-24: 24 × RJ45 10/100Mbps
Port 25–26: 2 × RJ45 10/100/1000 Mbps (uplink)
Port 25–26: 2 × SFP 1000 Mbps (uplink) (combo)
Power Supply100V AC–240V AC
Operating Temperature–10°C to 55°C (14°F to 131°F)
Operating Humidity10%–90%
Storage Humidity5%–95%
Power ConsumptionIdling: 5W
Full load: 240W
PoE StandardIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
PoE BudgetPort 1-2≤60W, Port 3-24≤30W, total≤240W
PoE Pin AssignmentPoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Long Distance PoE TransmissionYes
Function
VLANPort Isolation
QoSYes
System MaintenancePD Alive
General
ESDAir discharge: 8kV
Contact discharge: 6kV
ThunderproofCommon mode: 4kV
Differential mode: 2kV
Dimensions440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32" × 11.81" × 1.73")
Packaging Dimensions527 mm × 412 mm × 110 mm (20.75" × 16.22" × 4.33")
544.05 azn
Dahua
250 W
24 Port, PoE+, 300 W
Switchlər
Satış qiyməti 518.55 azn
24 Port, Smart, 1000mb/s
Switchlər
Satış qiyməti 391.04 azn
120 W, 8 Port, PoE
16 Port, 1000mb/s
5 Port, 100mb/s, PoE
48 Port, 100mb/s
8 Port, PoE+, 120 W