PFS3220-16GT-190
680.07 azn
Dahua
16 Port
Managed
PoE
200 W
1000mb/s
Dahua PFS3220-16GT-190
PFS3220-16GT-190
Haqqında
Dahua PFS3220-16GT-190 16 Port Full Gigabit PoE L2 Managed Switch; PoE - 190W
16 Port
Port sayı
Managed
Tip
PoE
200 W
PoE gücü
1000mb/s
Port sürəti
Ətraflı
Certification
LayerLayer 2
ManagedNo
Switching Capacity52 Gbps
Packet Forwarding Rate29.76 Mpps
Packet Buffer Memory4 Mbit
MAC Table Size8K
Standards ComplianceIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Hardware Feature
Standard Power SupplyYes
PoEYes
Ethernet Port16
Optical Port2
Ethernet Port Rate1 Gbps
Optical Port Rate1 Gbps
Number of Bussiness Card SlotsPort 1–16: 16 × RJ45 10/100/1000 M (PoE)
Port 17–18: 2 × RJ45 10/100/1000 M (uplink)
Port 19–20: 2 × SFP 1000 M (uplink)
Power Supply100V AC–240V AC
Operating Temperature–10°C to 55°C (14°F to 131°F)
Operating Humidity10%–90%
Storage Humidity5%–95%
Power ConsumptionIdling: 7W
Full load: 190W
PoE StandardIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, IEEE802.3bt
PoE BudgetPort 1–2≤90W, Port 3–16≤30W, total≤190W
PoE Pin AssignmentPoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
General
ESDAir discharge: 8kV
Contact discharge: 6kV
ThunderproofCommon mode: 4kV
Differential mode: 2kV
Dimensions440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32" × 11.81" × 1.73")
Packaging Dimensions527 mm × 412 mm × 110 mm (20.75" × 16.22" × 4.33")
680.07 azn
Dahua
200 W
Sürətli Sifariş
680.07 x 1
Toplam
24 Port, Managed, 300 W
Switchlər
Satış qiyməti 595.06 azn
16 Port, Managed, 1000mb/s
Switchlər
Satış qiyməti 178.52 azn
24 Port, Smart, 1000mb/s
24 Port, 1000mb/s
5 Port, Smart, 100mb/s
120 W, 8 Port, 100mb/s
16 Port, PoE+, 200 W
8 Port, PoE+, 250 W